אימון רפואי

אימון רפואי שם אותך החולה ואת משפחתך במרכז ומסייע לכם להתמודד עם תהליכי המחלה וההחלמה. בארה"ב זהו תחום מוכר ומקובל, לישראל הוא רק עכשיו מגיע…
אני כמאמנת רפואית נותנת מענה מקיף, תוך ליווי ותמיכה מלאים להתמודדות עם המחלה בכל מעגלי החיים  – המעגל הרפואי, הרגשי, הזוגי, המשפחתי, התעסוקתי, הכלכלי והבירוקרטי.

למי מיועד האימון הרפואי?

לכל אדם הנמצא במשבר רפואי או מחלה מתמשכת ולמשפחתו.

האימון הרפואי מיועד ל:

חולים כרוניים (סכרת, יתר לחץ דם, כולסטרול וכו`)
חולים במחלות אקוטיות (סרטן ,מחלות לב, ריאות, כליות, מחלות סופניות ועוד)
חולים בתהליכי שיקום
פצועים
משפחות החולים והפצועים
מטפלים עיקריים

אימון רפואי יכול להינתן במספר אופנים: לחולה, רק למשפחה, לחולה ומשפחתו ביחד על פי פרטי המקרה, הצרכים והרצונות העולים.
האימון הרפואי נערך בבית החולים או בביתכם.

משבר רפואי הוא אחד המשברים הקשים בחיים
ומשליך על כל תחומי התפקוד. כשמתגלה לפתע מחלה משמעותית אקוטית, כרונית, או שאדם חווה פציעה, החיים משתנים באופן משמעותי.
כל כך הרבה סימני שאלה????????????????
מה אני עושה מחר בבוקר? איך אראה אחרי הטיפול? האם הבדיקה הזו כואבת? איך אספר למשפחה? האם אוכל להמשיך לעבוד? איך אממן את כל הטיפולים והתרופות?
נכון, מחלה מביאה איתה המון סימני שאלה.  משבר רפואי גורם לתחושות לחץ, חרדה, בדידות, בלבול וחוסר אונים, מתעוררות שאלות רבות ובדרך כלל המערכת הרפואית לא מספקת את כל התשובות.
זה ממש עולם חדש. הכרות עמו תורמת ליכולת התמודדות טובה ואפקטיבית יותר.
מאחר והשאלות נותרות ללא מענה או עם מענה חלקי בלבד, הדבר מעצים את התחושות הקשות ולעיתים אף מעכב את ההחלמה ומקשה על ההתמודדות עם המצב החדש. באימון רפואי אספק לכם מענה על כל השאלות ונתמודד יחד עם הפחדים, הקשיים וההסתגלות.

אני הגעתי לאימון רפואי מתחום האימון, לאחר שחוויתי בעצמי משבר רפואי עקב מחלה כרונית ונאלצתי לשנות את אורח חיי, חיפשתי והתמודדתי לבדי עם שאלות, רגשות והתלבטויות. אפילו שיש לי משפחה וסביבה תומכת חשתי בודדה בהתמודדות עם המחלה.

מטרת האימון הרפואי

באימון הרפואי אספק לכם תמיכה צמודה ו- AFTER CARE. המטרה שלי, להוביל אתכם להתנהלות אפקטיבית ולניהול נכון של המשאבים הקיימים, לאפשר תהליך החלמה וחזרה לחיים נורמאליים ככל הניתן, גם במגבלות המחלה תוך התמקדות בצמיחה.
בתהליך האימון הרפואי אני משתמשת בכלים אימוניים לשינוי הרגלים, העצמה גם בתקופה משברית, קבלה עצמית, הסתגלות והתאמה למציאות החדשה, הצבת יעדים ומטרות והשגתם תוך העצמה אישית.

לתיאום מפגש היכרות התקשרו 052-2537544 או צרו קשר