הסיפור שלי

שלום לכם, אני תמר יאירי, מאמנת אישית, רפואית ומנחת קבוצות. בת 44, נשואה ואם ל-3. אני מרגישה שאני נמצאת בדיוק במקום הנכון האישי והמקצועי.

אני מאמינה בכל ליבי בתהליך האימון, בתוצאות שהוא מביא, ושמחה על כל הזדמנות שניתנת לי ללוות אדם במסעו האישי לשיפור ולצמיחה.
המומחיות שלי היא בסיוע לאנשים הנמצאים בתקופות משבר מסוגים שונים, עומדים בפני אתגרים או מעוניינים לשפר את איכות חייהם.
בתהליך האימון נעלה למודעות את החוזקות הקיימות, נסמן את הפחדים והחסמים להצלחה ונתקדם לעבר יציאה מהמשבר.
לפני כשלוש שנים עברתי בעצמי משבר רפואי -
בבדיקות דם תקופתיות שגרתיות התגלתה לי מחלה כרונית של רמת כולסטרול גבוהה מאוד המצריכה טיפול תרופתי מיידי. לא רציתי לקחת את התרופה בשל תופעות לוואי קשות וחיפשתי פתרון אחר שאינו תרופתי. לבסוף הגעתי לשיטת "קינגסטון קליניק" שהיא קיצונית למדיי וקשה לביצוע.
השיטה מחייבת לקום כל בוקר בשעה 5 ולצעוד שעה, תזונה קפדנית מאוד ושעות שינה מסוימות. ביצוע השיטה יחד עם ניהול בית, 3 ילדים ועסק עצמאי היו אחת המשימות הקשות איתן התמודדתי בחיי. הצלחתי לעמוד בכך, ותוצאות הבדיקות הראו ירידה משמעותית בערכי הכולסטרול. עד היום אני ממשיכה באורח חיים זה כדי לשמור על בריאותי.

כל משבר הוא הזדמנות לצמיחה – ממשבר רפואי לאימון רפואי
כלי האימון שעמדו לרשותי סייעו לי לעבור את התקופה הקשה הזו ולהתמודד -  להתמודד עם הפחדים שמגיעים יחד עם הידיעה שיש לך מחלה כרונית, להתמודד עם שינוי משמעותי בשגרת החיים, בסדרי העדיפויות ובחלוקת האנרגיות.
גם ממשבר זה צמחתי והתחזקתי. המשבר הוביל אותי להתמחות בתחום אימון חדש, שאינו מוכר עדיין בישראל – אימון רפואי. אימון רפואי  מספק תמיכה צמודה ו- after care לאנשים במשבר רפואי (מחלה כרונית,  מחלה אקוטית, פציעה ותאונה) ולמשפחותיהם בכל מעגלי החיים. באימון הרפואי אני מובילה את החולה ומשפחתו להתנהלות אפקטיבית כדי לאפשר תהליך החלמה וחזרה לחיים נורמאליים ככל הניתן במגבלות המחלה, תוך מיקוד בצמיחה.

ארגז הכלים שלי
יש לי ארגז כלים מקצועי ומגוון אותו הרכבתי במשך השנים מתחומים שונים: חינוך, הדרכה, ניהול, הנחיית קבוצות ואימון. כלים אלו, לצד התכונות שאני מביאה איתי – חום, פתיחות, אמפתיה, הקשבה וחוסר שיפוטיות, יוצרים חיבור אמיתי וישיר ללב האנשים שאני מלווה.
מה למדתי?
הנחיית קבוצות.
אימון אישי, עסקי וקבוצתי – ב"אימון מהותי" באוניברסיטה העברית בהר הצופים.
אימון רפואי- התמחות למאמנים בשר"ן.
תואר  בחינוך ובלימודי ארץ ישראל, מורת דרך.
בנוסף, אני לומדת כל הזמן. מתעדכנת במאמרים ומחקרים, קוראת ספרות מקצועית ובעיקר לומדת מכל אחד ומאחת ומעצמי כל יום מחדש.

תהליכי האימון הפרטניים והקבוצתיים שאני מובילה, ותהליכי האימון הרפואי, מתבצעים באווירה מאפשרת ובטוחה מתוך דיאלוג מתמיד. התבוננות חדה וכנה תוך נגיעה ושיקוף של הדברים המהותיים שיש לשנות ומתן כלים מתאימים לכך, מביאים לפריצת דרך ולצמיחה.

אני מגיעה ל"שורה התחתונה" מהר מאוד. לתפיסתי, אתגרים הם מרכיב הכרחי בהתקדמות. אנשים מגיעים אליי בזמן משבר, מחלה קשה או פציעה, בתוך סערת רגשות, בלבול וצומת דרכים. אני מקשיבה, ממקדת, משקפת, מעלה למודעות חוזקות קיימות, מארגנת ונותנת כלים להתמודד, לקבוע יעדים ומטרות ולהגשים אותם.